Strony www

Wycena

Co ma wpływ na cenę ostateczną?

Domeny w zależności od rozszerzenia będą się różnić ceną ostateczną. Domeny z końcówką pl, com, com.pl, eu, to nie jedyne rozszerzenia dostępne  na rynku. Zapytaj nas o inne a pomożemy ci je dopasować, sprawdzimy status dostępności, oraz pomożemy w rejestracji.

Cena hostingu będzie uzależniona od wielkości strony. W większości przypadków proste strony nie potrzebują więcej niż 2GB, ale musimy wsiąść również pod uwagę skrzynki e-mail, gdyż każda wiadomość spływająca do naszej skrzynki służbowej korzysta z pamięci konta hostingowego. Inaczej są oceniane sklepy internetowe tutaj warto zwrócić uwagę na ilość produktów w sklepie, ilość zdjęć, ilość użytych wtyczek itd. Rodzaj hostingu ma również znaczenie, niektóre z dostępnych na rynku będą miały wpływ na prędkość ładowania się witryny. Jeśli masz wątpliwości co do decyzji jaki hosting będzie odpowiedni zapraszamy do kontaktu.

Czy na naszej stronie ma pojawić się możliwość wyboru w jakiej wersji językowej będzie witryna? Jeśli tak to ile języków będzie do wyboru?  W zależności od wielkości strony (ilość podstron) każdy nowy język będzie wyceniany indywidualnie. 

Niektóre funkcje niezależnie od nas będą dodatkowo płatne np. DHL możliwość wyboru przy zakupie od razu punktu odbioru towaru, lub automatyczny przesył produktu na stronę www z allegro – ich producenci oddają taką funkcjonalność w ramach subskrypcji rocznej. Nie mniej jednak podczas rozmowy z naszym handlowcem dopasujemy najbardziej optymalne rozwiązanie. 

Czy po zakończeniu projektu chcą Państwo zadbać o bezpieczeństwo witryny, prędkość ładowania strony, lub wsparcie w ramach edycji witryny. Cennik dotyczący wsparcia technicznego w zakładce:  administracja

Treść strony www,  grafika – zdjęcia, logotyp. Jeśli ich nie posiadasz, nic straconego zrobimy to za Ciebie.

Treść strony www,  grafika – zdjęcia, logotyp. Jeśli ich nie posiadasz, nic straconego zrobimy to za Ciebie.